Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hangyakat hogy tudnam eltuntet...

Hangyakat hogy tudnam eltuntetni a szobambol?

Figyelt kérdés
Mindig volt egy ketto az ajtomnal. Sok felhalmozodott edesseget tartok a szobamban es voltak nem helyesen lezart csomagolasok is (igen tudom le kellett volna zarni) most megtalaltam a 2 chipset ami tetszett nekik (amugy jo izlesuk van.. (chio hagymas..) azokat kidobtam, lezarom a tobbit. Meg a lyukat is nagyjabol megtalaltam. Bar nem tudom pontosan hol van mert az ajtom elott csak beton van de mellette, a falnal van egy kis hungarocell is.. (van szonyeg) na es most elkezdtem osszeszedegetni oket de ki tudja hany van meg ha van anyakiralyno akkor sose fogynak el.. szerintetek hogy tudnam eltuntetni oket bantas nelkul? ha szolok anyueknak 95%hogy nemcsak a lyukat probalnak betomni hanem le is fujnak oket.. es en nem akarom őket bantani, foleg nem az en hibambol.. az egyetlen allat amit megolok az a szunyog de azt is a szivfergesseg miatt.. ha nem mondom meg es még rosszabb lesz a helyzet, anyuek megolnek.. legyszi segitsetek

2019. jún. 30. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs mit egyenek eltűnnek. Máshol keresnek, a konyhában. Ha messze van, kihalnak vagy átköltöznek.
2019. jún. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ház alatt laknak, soha nem lehet őket kiirtani. Ellenben okos rovarok, ahol tömegével pusztulnak el, oda egy ideig nem mennek. Lassan ható hangyacsapdát kell venni, pl Terro Liquid, amit elvisznek a kolónia belsejébe is.
2019. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1es: köszi, igen most jobb lett csak zavaró, hogy ki tudja mekkora boly van a szobám/ház alatt..

2es: mondom lehetőleg bantas nélkül :) eredetileg a vegás csoportba raktam (nincs külön vegan, ha jol lattam) csak atrakták

2019. júl. 1. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!