Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan becézitek sz. Rrá a...

Ti hogyan becézitek sz. Rrá a háziállatotok nevét? :D

Figyelt kérdés

Na versenyezzünk ki a legbetegebb becenévosztó. :D Nem ér kamuzni csakis az igazat!!!

Az én kutyám Bogi.

Becenevei: Bigibogi, Bukca, Kukca, Borca, Borcsa, Kukci, Bukci, Kukci-bukci, Kurci-burci, Kurcsi, Kurcsatov intézet, Kurcsatov, Csernobog, Bukszus-borkis, Borkis, Buxa, Pixa, Pukca


Most ennyi jutott eszembe, amit minden nap használok. Az ilyen: anya szerelme, életem, kincsem meg ilyeneket nem írtam bele, mert ezek olyan hétköznapi alap becézések.


Jöhetnek kommentben a betegebbnél betegebb mindennapi használatban lévő becenevek tömkelege. :D



2019. júl. 14. 23:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
78%
Az én kutyám Shiba Inu, neve Sakura. Már mindennek neveztem :D Csak, hogy példaként említsek párat: Orbán, Orbán Viktor, Mészáros Lőrinc, Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Sakuri, Doggo, buksi, lángos, börtöntöltelék, mucho gusto, El magnifico, Demokratikus köztársaság, Áder János, fidesz és még sok más. Nem viccelek. Ami eszembe jut annak szólítom és ez az idők alatt rám ragadt, úgyhogy kb mindennapos használatban vannak :D
2019. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sírok!! Hát most nagyon jót nevettem! Így ismeretlenül is imádlak!!! :"D
2019. júl. 14. 23:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jordan ("Dzsorden") a neve. Jordan Henderson -ról lett elnevezve. Teljesen nevén csak néha szólítom: Jordan Joseph Henderson Tribbiani.

Becézései: Joe, Joseph, Josepha (tudom hogy ez lánynév xd), Joss, Jordán, Jordánia, Gordon (papa hívja így), Frici (egy munkatársam valamiért így hívja).


Meg persze az álatlános Nyuszi, Cica, Nyuszilábú, Pocakkirály, Bajúszkirály, Nyuszipopsi, Bogyó, Bogyófejű, Baba, Buflákfejő.


Ja, és elég sokszor hívom Kolbásznak :D

2019. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két benti macska van imádjuk őket de általában csak büdös dögök, szunyagépek, hájgépek, kis ge*ik ha olyat csinálnak 😂 ❤️
2019. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Buflákfejő hát ez jó!!! 😂 :"D
2019. júl. 15. 00:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy németjuhász kutyusom van , Gina a neve.

Becenevei: dzsinusszi, dzsinko, dzsizell,dzsidzsi,vakera,vakogi,buksi,dicsak buksi,brunya,brunyella

2019. júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 xcoralinex válasza:
100%
Puli kutyusom Bonnie. A szőre miatt elkezdtem boncosnak meg boncinak hívni. Anyu bonbonettinek hívja, apu pedig kislánynak. Bátyám Bonikának. De volt már Bonifác is.
2019. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 5 macskánk van.

Fóka, eredetileg Bajszi

Jerry, aki lány, Cherrynek becézzük, régebben Pukinak, mert erős volt a bélgáz- termelése

És a személyes kedvencem, Bison, aki nem egy kutyáról lett elnevezve, nevének furcsa története van. A kötelező olvasmányunk a Goriot apó volt, és a kedves osztálytársaim nem tudták kimondani a szereplők neveit. Órán benyögték, hogy Vókerné, Kóterné, Üzsen, Bison (Bianchon helyett) stb. és végül a macskákra ragadtak e nevek.

Régebbi macskáink becenevei:

Cuki: Malac, Mali, Disznó, Dagadt, Dagadék, Hájas, Hájgombóc, Májgombóc, Májas, Husi

Pötyi: Panda, Pufi

Wolfi: Sanyi, Sándor (ne kérdezzétek, honnan jött), Toto - Toto Wolffról jött a név

Picúr: Picke, Pittyputty, Penészmacska

Cirmi: a tesóm mondta, hogy nagyok a fülei, tehát füles, én meg félrehallottam, így lett Füves (néhanapján Csövesnek is hívtam)

A fingós macskáinkat Pukimesternek/Pukimeisternak hívjuk

A kutyánk meg Willi, az ő nevei: Vilmos, Vilu, Villa, Willow (Villovként ejtve, és amúgy fiú a kutya)

2019. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tisztességes nevén Borka, de úgy már ritkán hívom :D


Bori, Boci, Biciboci, Bicc-Bocc, Bocus, Baba, Babus, Babámfsza, "Te véééén pna", "Te libanc", Pina Colada


Persze az összeset szeretetteljesen, imádom az öreglányt :)

2019. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedró, a csivava.


Egyéb megnevezése:

Pedrusz, Pedróka, Róka, Pocok, Pöcök, Pumpesz, Pumpedli, Pedigré, Csimbók, Vakarcs, Vakernya, S2ärházi, Kukac, Kuki, Kukacka, Bojlertestű, Legényanya (utóbbi időben kicsit meggyarapodott a súlya).

2019. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!