Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1000 literes kerti tó medencéb...

1000 literes kerti tó medencébe telepített aranyhalak tartása télen. Szükséges az áttelepítés vagy sem?

Figyelt kérdés

Ahogy fent is olvasható, azt szeretném tudni, hogy egy 1000 literes kerti tó alkalmas lenne arra, hogy aranyhalakat tartsak benne télen? Nyilván aki ért hozzá annak a válasz egyértelmű lehet. A felszín nyilván befagy nagy hideg esetén, de a halak kibírják, ha nem telepítem át őket akváriumba a téli hideg időszaka alatt? (A jég feltörése mellett) Perpill 6 darab aranyhalam van akváriumban, és ezen gondolkodom.


[link]



2019. aug. 8. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
70 cm mély, ez nagyon kevés az átteleléshez, minimum a dupla mélység kellene.
2019. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 70 cm mélység szűken elég lenne, viszont 1000 liter nagyon kicsi.
2019. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a 70cm nem elég, én is be kellett hurcolnom a három aranyhalacskámat a házba, de fontos hogy a teleltető akvárium legyen a lehető legnagyobb + megfelelő szűrés és levegőztetés. 500 liternél ne legyen kissebb, még ez is kicsi 6 aranyhalnak. Én végül úgy oldottam meg a teleltetést, hogy van pár ismerősöm akinek van kerti tava ami elég mély a teleltetéshez, és megkértem őket hogy feleljenek nála a halacskák. Így megy ez már évek óta, igaz hogy nem mindig kapom vissza ugyanazokat a halakat, de biztonságban tudom őket.
2020. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy teleljenek nála*
2020. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!