Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mitől van, hogy az akvárium...

Ez mitől van, hogy az akváriumban?

Figyelt kérdés
Az akváriumot vasárnap újratelepítettem(ezalatt azt értem hogy halakat kivettem és újra berendeztem az akváriumot) és ma az üvege belülről algás nagyon és a moha ilyen fehér ez miért van?

2019. szept. 10. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az akvárium vizét teljesen lecserélted vagy a régi víz maradt benne? Ha lecserélted, akkor a régi vízzel együtt a lebontó bacik is mentek, ebben az esetben arra tippelnék, hogy megborult az akvárium egyensúlya és emiatt szaporodtak el az algák. Nem látom, milyen fehér a moha, de ha hirtelen változnak a vízparaméterek, akkor attól kivilágosodhat vagy elpusztulhat a növények egy része.
2019. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A moha ilyen

[link]

2019. szept. 10. 14:47
 3/3 Pstas2008 válasza:
Ellenőrizd a víz tisztaságát és győződj meg róla hogy semmi maró anyag (Pl.:Klór) nincs a vízben.
2019. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!