Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

4 közepes tavi aranyhalat hogyan teleltessek át, mibe rakjam őket tavaszig? Tavasztól télig kint vannak a tóban, de az nem mély, befagyna.

2019. szept. 14. 18:43  Privát üzenet  

A válasz
Szia! Szerintem kéne minimum egy 300-350literes akvárium erős külső szűrővel.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. szept. 14. 18:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy 100 literest használtan lehet hogy kapok, az nem lenne elég a kb 4 hónapra? A tavi csobogót áttenném, és nem a lakásban lenne hanem melléképületben. Így lehetne?

# 2/3Időpont 2019. szept. 14. 18:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Senki más?

# 3/3Időpont 2019. szept. 17. 09:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A LED szalag megfelelő világitást tud nyujtani közepes vagy esetleg magasabb fényigényű nővényeknek?
Eléggé algásodik az akvárium vize, a megvilágítása kb közepes. Szerintetek az úgy megfelelő, ha a lentiek szerint járok el?
72 literre 48w T5HO közepes fénynek számít még?
Kaptam egy 105 literes akváriumot. Mérete 100x35x30. Hány wattos égőt ajánlotok hozzá? Közepes fényigényű növényekre gondoltam.
54 literes akváriumba közepes termetű halat tudnátok mondani?
Hol tudok vásárolni terráriumi tartásra közepes vagy nagy méretű tarisznyarákot?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!