Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 72 literben mit tartanátok?

72 literben mit tartanátok?

Figyelt kérdés

Akad egy üres akváriumom, elevenszülőkön kívül mindenre nyitott vagyok.


Budapesti csapvizet tudok biztosítani, tehát ami nagyon nagyon igényel lágyvizet kilőve sajnos :(((


2019. szept. 25. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Guppi, kisebb vitorláshalak, zebradánió, kék gurámi, tigris, black molly, ilyesmiket
2019. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Skid05 ***** válasza:

Mostanában többen is üres akváriumokat találnak otthon, talán hozzánk is elér a hullám…

BP némely kerületében egészen tűrhető a víz keménysége, persze ott is csak akkor ha nem 20+ éves a vezetékrendszer. Éppen ezért hasznos lett volna ha beméred és konkrét értékkel készülsz.

Így erre azt tudom mondani, hogy egy kb 12-14 GH-s víz már több fajnak elég ebben a méretben is. Vesd össze, diszhal.info, akvaristalexikon, mind2 oldalon tudsz szűrni a találatok között. 2 fajt válogatnék össze. Dániók, coryk, kisebb (4-5cm) pontylazacok… néhány példa csak.

2019. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Egy csapat csigasügér ( multi vagy similis vagy ocellatus)

Esetleg a vadaszsügér legkisebb változtata. A sumbu ami szintén kedveli a csigahazakat

2019. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Az elsőt ne vedd figyelembe, szegény egy tudatlan.
2019. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért is vagyok tudatlan? Opciókat ajánlottam fel, egy szóval nem mondtam, hogy mindezt egyszerre. Ezek kis testű halfajok, amiknek optimális egy ekkora akvárium. Én pl. 60 literben tartottam guppikat, teljesen jól megvoltak. Nem az én hibám, ha egyeseknek nehezen megy a szövegértés.
2019. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
86%
Utolsó: 72 literbe vitorlás ? Kék gurámi ? Molly ? Persze a guppik jól el vannak 60 literbe de amiket ajánlottál azoknak édes kevés. Molly, kék gurámi 100-120 litertől kezdődik, vitorlás 200-300-tól. A kérdező amúgy is azt mondta ,hogy ne elevenszülőket szóval guppi, molly kilőve.
2019. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nekem de jó lenne! Egy 72 literesbe beleférne a gyerek összes apró játéka(legó, játékbaba, kisautó, plüssmaci.....)

Legalább egyszer rend lenne a gyerekszobában. :D

2019. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!