Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pontylazac mellé betta?

Pontylazac mellé betta?

Figyelt kérdés

sziasztok!

dús hatternövényzetü 70es aksiba mehet együtt 6-7 vörösfejü pontylazac és egy betta him? nem fogják egymást piszkálni?

köszi



#akvárium #akvarisztika #betta #sziámi harcoshal #ponylazac #vörösorrú pontylazac
2019. okt. 16. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nagyobb akváriumban volt együtt a kettő kipróbálás céljából és a bettám támadta őket! Azonnal ki is vettem. Az állatkereskedésben azt mondták hogy a betta semmilyen más fajtát sem tűr meg. Remélem tudtam segíteni!
2019. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Egyébként sem azonosak a környezeti igényeik.
2019. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Kicsi ez az úszótér a vörösfejűeknek és a rajba kevés a 6-7db. Bettája válogatja, hogy mennyire harcias csak akkor társítsd más halakkal ha probléma esetén áttudod tenni egy legalább 40-literesbe. Én biztatnálak legalább azonos földrészről származó halak tartására egy akváriumon belül.
2019. okt. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat :) megprobalom hatha, ha nem jon ossze atrakom a bettat egy novenyesbe. Egyebkent kulfoldi blogokon pont ezt a fajt kifejezetten ajanljak betta melle. Erdekes. Irom majd hogy mi lett
2019. okt. 17. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el te : folyami halak tarthatóak állóvízben elő hallal?

Bettanak szivacsszűrős akváriumba kell.

2019. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!