Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Mi a velemenyetek a Sera marin Biotop Cube 130 komplett tengeri akvárium szettről?

Ez a kocka mennyire mutatós, vagy inkább jobb a szokványos téglatest akvárium forma?

nov. 7. 20:37  Privát üzenet  

A válaszok
igen

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 7. 20:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elsosorban a fo kerdesre varok valaszt, de koszonom, hogy hozaszoltal.

# 2/4Időpont nov. 7. 21:58 Privát üzenet
Agonoize nevű felhasználó válasza:

szerintem érdemesebb lenne nagyobb akváriumban gondolkoznod ha már tengerit szeretnél és szerintem a szettek felejtősek mint édesvízi akváknál mint tengeriknél.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 10. 14:18 Privát üzenet
srác980123 nevű felhasználó válasza:

Én is a napokban nézegettem ezt a szettet.Néztem videókat róla és olvasgattam kicsit.Sokkal olcsóbban össze lehet állítani egy ekkora méretű tengeri akváriumot.

# 4/4Időpont nov. 13. 17:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tengeri akvarium lagy korall tartasrol?
Tengeri akvarisztika! Milyen halat kéne tartanom teljesen kezdőként?
Ez most komoly?
Szeretnèk belekezdeni a tengeri halak tartàsàba akvriumban. Ehez szeretnèk tapasztalt akvaristáktól tanácsot kérni az alapokhoz. Két fajta halat szeretnèk tartani, mandarin ès...
Tengeri akvárium bohóchalakkal!?
Tengeri akvárium hoz pumpát?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!