Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » NAGYON SÜRGŐS! A teknősöknek,...

NAGYON SÜRGŐS! A teknősöknek, hogy lehűlt az idő szükség van melegítésre? (még nincs vízmelegítő). Ha az akvárium fölé rakom az asztali lámpámat, ami nagyon meleg, jobb nekik?

Figyelt kérdés
És a szemüket nem bántja?? NAGYON-NAGYOIN erős... :/
2010. júl. 18. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az asztali lámpa nem jó nekik. Nem vagyok teknős szakértő, de szerintem annyira nincs hideg.
2010. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem :).
2010. júl. 18. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Holnap(vagy amikor tudsz)szerezz be egy vízmelegítőt,és akkor nem lesz probléma.Nem hűlt le annyira a levegő,hogy a víz hőmérséklete melegítő nélkül is 23-24 fok alá menjen.Az én tekimnek most(22:16-kor is)26 fokos a vize!És nincs bekapcsolva a melegítő!Úgyhogy ne aggódj,nem kell az asztali lámpa!

DE!Kisállat-kereskedésben,ha úgyis mész melegítőt venni,vegyél lámpaburát(hüllőknek árulnak olyat:),és vegyél bele egy minimum 20-25 W-os izzót,mindenképp olyat,ami UV sugarakat is kibocsát.Ilyen izzót is tudsz kisállat-ker.-ben venni.Ez fontos,mert szeretnek napozni,és az UV sugarak is fontosak nekik!:)

2010. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és majd a lámpát naponta elég 8-10 órára felkapcsolva hagyni,éjszakára nem kell(és igazából nem is szabad)!:)
2010. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem :) és ez kb. mennyibe kerül?
2010. júl. 19. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!