Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az ancistrusnak adhatok JBL...

Az ancistrusnak adhatok JBL novo prawn garnéláknak való süllyedő granulátumot? Mennyit etessem hogy azért az algát is egye valamennyire?

Figyelt kérdés
Azt a tanácsot kaptam hogy keveset etessem mert akkor nem eszik algát, de én eladónak nem hiszek el semmit szóval ink megkérdezem itt. Ha nem jó a JBL akkor pontosan mit vegyek neki?

2019. nov. 24. 07:41
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Adhatsz belőle nem válogatósak. Naponta egy alkalom elég de este etesd, annyit adj amennyi elfogy. Az anci dög és korhadékevő szüksége van fára az emésztéséhez és néha állati eredetű kajára is ( bármelyik fagyasztott kaja megteszi, vagy egy csipetnyi nyers haldarabka). Náluk is fontos a változatos étrend, néha meg kell kínálni forrázott zöldségfélékkel is pl uborka, spenót, zöldborsó, tök, ( gyakorlatilag bármivel próbálkozhatsz). Este beteszed és ha eszi bent hagyhatod nappalra is. Kedveli a spirulinát tartalmazó algatablettát is ( 1db elég egy evésre) de szinte bármilyen haltápot megeszik, igyekezz több félével változatosan etetni és ne feledd a fagyasztott, nyers, ill forrázott ételek fontosságát. Az alga irtása a te dolgod ő akkor eszi ha szüksége van rá.
2019. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én JBL algatablettát adtam nekik, de az anci mindenevő. Sokkal jobban örül egy dögnek, mint az algának.
2019. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!