Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Albérletbe akváriumot?

Albérletbe akváriumot?

Figyelt kérdés

Ugye kb egyikben sem szabad állatot tartani, de ez ugyan úgy vonatkozik az akváriumra is?


Aki albérletben lakik el tudná mondani neki mint mondott a főbérlője erről?



2019. nov. 25. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Honnan vetted ezt, hogy albérletben nem lehet állatot tartani?

A fél ország albérletben tart kutyát/macskát/kisemlőst stb...

Egyik barátnőm 3 kutyát tart albiban.

Ha a szerződésben nincs megtíltva akkor bármilyen állatot tarthatsz!

2019. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Állat alatt általában kutya-macska értendő. De én is mondtam a tulajnak, hogy van egy törpehörcsögünk, hozhatjuk e?

Persze mondta, hogy az nem olyan állat :) Szóval szerintem egy akvárium is mehet.

2019. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát Budapesten a legtöbben nem lehet, sőt látok olyat is ahova gyereket sem szabad hozni...
2019. nov. 25. 08:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az akvárium dísztárgy ilyen szempontból.
2019. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Salx Narval ***** válasza:
Megemlíteni azét mindenképp fontos de szerintem a legtöbb ember aki kizárja az állatok tartását nem igazán a halakra gondol ilyenkor. Biztosan fogsz találni olyan albérletet ahol megengedik, bár a pancsolástól, ill akvárium töréstől azért sokan féltik a lakásukat. A főbérlők inkább a zajtól és szagoktól tartanak, nem az akváriumban úszkáló halaktól.
2019. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sok albiban engedik az állatokat, ez mindenhol változó.


Az állatokat azért nem engedik, mert hangosak, és koszolnak (még ha szobatiszta is, hullik a szőre)


De a hal egyiket sem műveli :)

2019. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten adom ki a lakásomat. Állatok mehetnek, ahogy az akvárium is. Gyerek nem. Tapasztalatom, hogy a gyerekek nagyobb kárt, koszt csinálnak mint egy kutya vagy macska. Akvárium meg a tulajdonos érdeke, hogy mindig szép, tiszta legyen.
2019. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A halak nem vizelik le a falat, nem zajosak, nem okoznak kárt. Állat alatt inkább azt értik, ami kárt okozhat, kutya, macska, nyúl...
2019. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Rákérdeztem anno a főbérlőnél, és átírta a szerződést, állat kizárva, kivéve a hal :D kérdezz rá, és legyél tisztában a károkozás megelőzésével. Az akvárium alá polifoam, és nem törik szét az alja, nem áztatja szét a lakást. Bár ezt gondolom tudod.
2019. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen ember már az, aki nem enged gyereket egy albérletbe?
2019. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!