Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54-60 literes aksiba milyen...

54-60 literes aksiba milyen szűrőt ajánlanátok ami lehetőleg nem a legdrágább kategória, jól dolgozik és nem hangos?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az eheim pickup 160-ast szoktam javasolni.

A részleges vízcseréket aljzatporszívózással egybekötve kell csinálni, mert a vízforgatása nem olyan brutális, de kategóriájában a legnagyobb szivacsa van, és megbízható.

2019. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez nem hangos? Vagy legalábbis nem annyira?
2019. dec. 21. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem különösebben. Nem kell bubiztatni, akkor még halkabb. Meg oda kell figyelni hogy ne érjen az üveghez.

Meg igazából ennél úgyse lesz halkabb egyik se, eheim vízpumpa hajtja, ilyen kategóriában maximum ugyanilyen mimőséget találnál, jobb nincs, csak rosszabb.

2019. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben van, nagyon szépen köszönöm :)
2019. dec. 21. 22:06
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Én az ilyen kisebb akváriumokhoz akasztós szűrőt szoktam használni, ha nem gyári tetős az akváriumod ez is jó választás lehet. Könnyen tisztítható, nem vesz el helyet az akváriumból, beépített akváriumnál szinte teljesen elrejthető és jó minőségű szűrőanyaggal is feltölthető egy kis módosítással. Nekem az EHEIM Liberty sorozat vállt be, de bizonyára a többi márka is megfelelő.
2019. dec. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. dec. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!