Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudok átlátszó akril...

Hol tudok átlátszó akril csövet venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Van Budapesten valami barkácsbolt, ahol tudok átlátszó akril (angolul acrylic) csövet venni? OBI-ban, Praktikerben nem láttam. Akvárium beömlőhöz kellene, ezért kell hogy hőre formázható legyen
2020. jan. 10. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Polimetilmetakrilát megfelel?:-))
2020. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Plexi jó? :-)

Én még tőlük vettem: [link]

Tudtommal ez is hőre formázható.

2020. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

#1: Valószínűleg igen, láttam hogy sokféle anyag van, azért is írtam be az angol általános elnevezését, amit DIY videókban szoktam látni.


#2 Látom ők is csak 2 méteres darabokat szállítanak. Nekem ilyen fél méteres darabokban lenne a legjobb több méretben

2020. jan. 10. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
"Valószínűleg igen, láttam hogy sokféle anyag van, azért is írtam be az angol általános elnevezését, amit DIY videókban szoktam látni." Igen. Láttam, hogy angol elnevezést irtál ahelyett, hogy magyarul kérdeznél!!! Ezért irtam le a plexi összetétel szerinti megnevezését.:-)
2020. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!