Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppiknak és neonhalaknak...

Guppiknak és neonhalaknak milyen eleséget és ételkiegészítőket, vitaminokat érdemes adni hogy egészségesek legyenek? És ezeket honnan tudnám megrendelni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fagyasztott halkaja elegendő. Bármelyik halakkal foglalkozó oldalrol tudsz rendelni
2020. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Én is a változatos fagyasztott eleség híve vagyok. Ha ezeken felül még alaposan átmosott, v keltetett élő eleséggel is megkínálod őket néha szerintem másra nincs szükségük. A guppik növényigényét maximálisan kielégítik az akváriumban lévő zöld algák és egyéb fa, v növényi korhadékok, külön erről nem kell gondoskodni. Száraz tápok és vitaminok helyett néha mehet egy kis nyers ill forrázott zöldség is, hogy még változatosabbá tedd az étrendjüket. Természetesen nem vagyok ellene a jó minőségű tápoknak ha azok csak étrend kiegészítők és nem a fő táplálékuk. Ha mindkettőnek kedvezni akarsz külön akváriumban neveld őket az igényeik szerint.
2020. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) forrázott uborkát meg répát szoktak kapni heti 1x
2020. jan. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!