Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl tartás?

Axolotl tartás?

Figyelt kérdés

Mennyire macerás a tartásuk?

Mivel kell őket etetni?:) szeretnék egyet beszerezni.


2020. jan. 21. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kaja semmiség. A víz hidegentartása lesz a gond.
2020. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Budapest - KIS TEKI


MINDENT elmondanak, és mindent megvehetsz.

2020. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Macerás. Nagyon. (Leginkább az elsőként említett vízhűtés)

Nem macerásan nem "tartani" lehet, hanem elégtelen körülmények között szenvedtetni. Szomorú, de sokan ezt a utat választják. Szerintem nem követendő!

2020. jan. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy hely kell neki. Én 1 méter hosszú akváriumméret alatt nem javaslom semmiképp. Sőt, inkább legyen 120-150 cm.

Vagy hűtöd a vizet nyáron valahogy, vagy olyan helyen tartod (pl. alagsor), ahol nincs 22 fok felett.

Nagy állat, sokat eszik, sokat ürít, jó és erős szűrés kell hozzá. Egy bika külső szűrő. Koszos vízben egy csomó csúnya bőrfertőzést fog elkapni.

Nem azért nehéz tartani, mert olyan kényes vagy speciális igényei lennének, hanem mert ezt a hármast: nagy hely - jó szűrés - alacsony hőmérséklet nagyon sokba kerül biztosítani.

Ha sok pénzed van, és mindezt rászánod, akkor EZEK UTÁN nem bonyolult a tartásuk, na de ezt megteremteni, az tényleg drága mulatság...

Én is nagyon szeretnék ilyen állatot, de az itt felsoroltak miatt lemondtam róla.

2020. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!