Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan törpesügér, amit...

Van olyan törpesügér, amit lehet tartani garnikkal?

Figyelt kérdés
Red cherryk és amanok vannal
2020. jan. 22. 21:13
 1/6 anonim válasza:
Ezt találtam Neked. Lehet, hogy segít. [link]
2020. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez alapján hallal sem lehetne, de hülyeség szerintem. Valahol a kakadu törpesügért írták. Amugy lehet nem kéne semmi, mert 100 literre 100 cm-nyi hal van, de mind bujkál, esetleg 6 endler hím?
2020. jan. 22. 22:45
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Nálam jól növényesített 300-literesben az amano garnik jól megvoltak a halakkal,( vitorlások és a talajon zebrasávos sügérek, rézfoltos páncélosok is voltak). Nem bántották őket a halak és nem is féltek tőlük, sőt etetéskor simán bementek a halak közé kaját lopni. Teljes életüket leélték. Elfajzott redekkel is próbálkoztam ( élő halkajának szántam az ivadékaikat)de ők egy idő után eltűntek, nagyon ritkán láttam egyet-egyet közülük. Ezek azért kicsik ekkora halak közé. Egy nagyobbacska jól növényesített akváriumban szerintem az endlerekkel ellenének, talán még az ivadékokból is maradna ha pl sok máj és jávai mohát, tüskéshínárt telepítenél. Az amanokkal próbálkozhatsz de mint tudod ők nem szaporodnak édes vízben.
2020. jan. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Espeik, pandák, izzófényűk vannak, elég is lenne, de valamiért bujkalnak, főleg az izzófényűk. Endlerek folyton elő lennének sztem. Meg másik akiban vannak, s a szaporulatbol raknék át.
2020. jan. 23. 07:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A sügerek nagyon betegek...

Csigasügereim voltak. Pici aranyos, tündéri kis halucik.

Nem! Vadállatok! minden elpusztítottak maguk körül! A saját maguknál 5x nagyobb csigát kiforgatták a házából!

A harcsának ami meg vagy 10x volt nagyobb lerágták az uszonyait. Mindent ami nem tetszett nekik azt lezúzták elásták, megették.

A gernélákat 1 éjszaka alatt eltakarítanák úgy, hogy meg sem találnád a maradványaikat.

2020. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Hát persze, az afrikai sügérek más kaliber, még a kis testűek is keménykednek.:D
2020. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!