Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék érdeklődni hogy egy...

Amirella27 kérdése:

Szeretnék érdeklődni hogy egy baby akvariumi vizicsiga kibirja eltávolitva egy uvegben amibem folyamatos levego szivarog? Mu novegy van persze egy uborka szeletet tettem be hozza?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 01:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Halak vásárlásakkor érkezett a pici alig észrevehető kis lako sajnos nem vagyok jártas a csigák terén es nem is látni nagyon a házát sem ,hogy milyen fajta de elkülönitettem a biztonság érdekében .
2020. jan. 29. 02:00
 2/5 anonim ***** válasza:
A halak között sokkal jobban eléldegél. A legtöbb hal nem bántja és megeszi a maradék kajájukat is. Üvegben műnövénnyel nem éppen ideális neki.
2020. jan. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remek koszonom a válaszod vissza heljeztem az akváriumba .Csak igy nem látom merre jár olyan pici . Sikerult lefotoznom de kepet nem tudok ide be illeszteni sajnos .Mikor derul ki hogy milyen fajta ?
2020. jan. 29. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ezek a csigák írtó gyorsan szaporodnak és a többség gyűlöli őket, mert rágják a növények leveiet. hólyagcsiga vagy maláj tornyos csiga szokott a leggyakoribb lenni amit behurcolnak. sokan kifejezetten csigaevő halat vesznek ellenük, meg csigaevő csigát. én nem tenném bele a nagy akváriumba és az csak egy dolog, h nem látsz egyelőre többet, peték még lehetnek, amik majd kikelnek. levegőztetés nem kell nekik. egy befőttesüvegben is eltarthatóak, mert gerinctelenek és nekik nem árt, mint a halaknak (gerincesek). Ott 30liter alatt tilos a tartás és a gömbakvárium is. A csigának nem kell plusz oxigén. sima halkaja is megfelel nekik ha tartani akarod őket. nagyon keveset ha beszórsz, feleszik. tényleg csak minimális mennyiséget. hetente cseréld le a víz felét és ennyi. levegő, szűrő NEM KELL! üdv: nano aqua
2020. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ez tenyleg nagyon hasznos valasz volt .
2020. febr. 13. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!