Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetra Tetratech 800 l/h ról...

Tetra Tetratech 800 l/h ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
96 literes akváriumom van, van benne egy Eheim 200 l/h szűrő. Ezt szeretném lecserélni, mert nem találom elég hatékonynak. Ez jó lesz? Kell még mellé levegőztető?
2020. febr. 7. 19:56
 1/3 Skid05 ***** válasza:
Túlbonyolították a fejegység záró szerkezetét, a csapjai nem éppen minőségiek, a csaprögzítő anya alatti csonkot minden 3. szűrő-tulajdonos megroppantja, és mindennek tetejébe a fél töltete azonnali cserére javasolt ha ki akarod érdemben használni a biológiai kapacitását. Cserébe ha vigyázol rá akkor egy halk szűrő lesz sokáig. Az esőztetőjét úgy kell beállítani, hogy fodrozza a felszínt, így nem kell külön légpumpa.
2020. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. febr. 8. 07:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyhatod a belső szűrőt is mellé. Nekem is 98 litert szűr, kicseréltem mátrixra meg siporaxra a biolabdákat meg a kerámiákat. De nekem is most valamiért nem nyomja rendesen a vizet. Ezelett ex 600-am volt, az is elromlott. Én több tetra szűrőt nem veszek az biztos. Inkább vennék hydort vagy atmant.
2020. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!