Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vörös szúnyoglárvára valami...

Vörös szúnyoglárvára valami alternatíva?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer haleledel és zöldségek mellett etetem a halaimat még vörös szúnyog lárvával is.(fagyasztottal) De ezt nehéz kiviteleznem, mivel allergiás vagyok rá és akár csak ha a közelében lélegzem akkor is fulladok.:( 3 fiatal aranyhalnak kéne valami más.

2020. febr. 9. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

artemia, daphnia, marhaszív fagyasztott kockák is vannak.

fekete, fehér szúnyog lárva?


kérdésedre kérdeznék is, ha megengeded. miért fulladsz tőle? beleteszed kis edénykébe amibe mersz az aki vizéből, majd csipesszel beadod nekik, akkor is?

2020. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miért fulladok, de ezzel együtt viszket a szemem és folyik az orrom/tüsszögök úgyhogy gondolom, hogy allergia lehet. Csipesszel próbálkoztam már, de van valami bajom amitől nagyon remeg a kezem úgyhogy elvetettem a lehetőséget. :( (remegés miatt nagyon egyszerűen ki is löttyenik a víz amiben fel van oldva és akkor már baj van nekem. Ha a bőrömre kerül a víz amiben van attól is viszketek. Általában csak belöttyintem nekik a már felolvadt lárvákat.) Most már elegem lett úgyhogy ideje váltani köszönöm szépen a javaslatokat, megpróbálok beszerezni azokból! Biztos ízleni fog nekik.
2020. febr. 9. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fel sem szoktam olvasztani, csak úgy fagyasztottan berakom az akváriumba a fagyasztott halkaját.
2020. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!