Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettának jó a 25L-es akvárium?...

Bettának jó a 25L-es akvárium? És mellé milyen halakat lehet még tartani ha ilyen kis helyen van

Figyelt kérdés
Tudom a 30L-es szabályt de szerintem az az 5L annyira nem számít, ha esetleg kicsi lenne akkor magában el lesz vagy 1-2 hal még elfér mellé?

2020. febr. 10. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartunk halat ekkora akváriumban
2020. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Kicsi neki szerintem. Az én bettám 120 literes akváriumban volt, és simán "belakta" az egészet.
2020. febr. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Ha jól szeretnéd tartani akkor ennek az akváriumnak kb a duplája kellene. Elél ebben is de egy ennyire szűk hely már önmagában is stresszforrás, akkor is ha minden más feltétel biztosított. Rosszul gondolod, néha az az 5 liter is rengeteget számít pláne ha egy amúgy is szűk helyből veszed el.
2020. febr. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

A 30 liter csak egy törvény szövege, és nem kimondottan bettára vonatkozik.

A természet törvénye ennél szigorúbb, 45 50 liter lenne minimum az ideális egy ekkora halnak. sajnos sokan úgy vannak vele, hogy mivel 30 l a törvényi minimum, az legyen meg, és a méret azzal le is van tudva.

Nem kéne még a minimum alá is bemenni.

Más halat meg bármiféle más állatot meg nyilvánvalóan nem lehet mellé rakni, hisz még neki se elég.

2020. febr. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!