Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek ha képtelen vagyok...

Mit tegyek ha képtelen vagyok megölni egy halat?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem megy elsírom magam rajta de muszály lesz, mivel szakácsnak tanulok és két hét múlva meg kell csinálnom . De nem megy, már próbáltam youtube-on videokat nézni de minden elsírtam magam amiben élő hal volt .
2020. febr. 14. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Én is vendéglátós vagyok, igaz 16 éve végeztem, de soha nem kellett ilyesmit csinálni suliban, gyakorlaton. Ez valami új dolog?
2020. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Egy fokkal jobb, mintha nyulat, vagy szárnyast kellene megölnöd.
2020. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%

akkor menj péknek!

bár k.a korán kel kelni...


vagy legyél vegán szakács!

azt az egy állatgyilkolást amit a vizsgán kell csinálni azt meg megcsinálod valahogy.

ne szórakozz!! eldobnál több évi tanulást amiatt mert nem tudsz fejbeverni egy halat?

2020. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Lehet, hogy a társaid közül más is érez így. Ez szerintem egy teljesen jogos, előadható igény lehet, próbáljátok meg együtt hivatalosan is kérni. Szakmai, etikai akadálya nincs, amiért ne elégíthetne ki az iskola egy ilyen hallgatói igényt.
2020. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy, vagy lány?
2020. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Ki pontozott le mindenkit?

Tegye fel a kezét!

2020. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
50%
Milyen iskola az ahol ilyenre köteleznek? Én is szakácsnak vagyok kitanulva, nálunk soha szó sem volt ilyesmiröl, és én sem tudtam volna megcsinálni... nem tudom joguk van-e egyáltalán ezt megkövetelni. Nem hinném hogy simán csak azért buksz meg a vizsgán mert nem ölsz meg egy halat.
2020. febr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Salx Narval ***** válasza:
28%
Nem lehet, hogy csak hülyítenek benneteket? Nem akarom elhinni, hogy szakácsoknak ilyen vizsgafeladatuk legyen, hiszen nem is tanultátok az állatok leölését és talán még törvénybe ütköző is ha ezt ilyen módon kikényszerítik hozzá nem értő gyerekektől.
2020. febr. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem is lehet sehol élő halat kapni, ki mondott ilyet, és hol kell ezt csinálni?

Iskolai gyakorlat, vagy munkahelyi?

Honnan szereznek élő halat? Pár éve be lett tiltva.

Még mikor én voltam tanuló, élve hozták, nekünk meg kellett csinálni.

Salx Narval! Nem nem hozzáértők, mert pont ezt tanulják, szóval pont hogy hozzáértők.

És igaz, hogy én '95-ben végeztem, de abszolút megkövetelhető.

Vizsgán is, munkahelyen is.

És ez mindenhol így van, melóztam Londonban, pár hét után azért mentem el kevesebb pénzért jóval távolabbi étteremben dolgozni, mert ahova eredetileg mentem, mindenféle vízi élőlényt főztek meg élve.


És az nem olyan, mint fejbe csapni egy pontyot, és 1 másodperc alatt meghal. Mikor jönne ki a rák a forróvízből, te meg tuszkolod vissza....


De ott se volt olyan opció, hogy akkor én csinálok valami más melót, mert voltunk bőven, meg lehetett volna oldani.

Olyan opció volt, hogy ha nem csinálod, tipli.

2020. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó! Én a nagyobb áruházakban (Tesco, Auchan) a mai napig is látok élő halat az akváriumokban, Budapesten. Lehet be lett tiltva, de akkor nagyon le vannak maradva.
2020. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!