Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudsz olyan városról, ahol...

Tudsz olyan városról, ahol nem lehet díszhalat kapni?

Figyelt kérdés
Csak a városok érdekelnek!

2020. febr. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudok. Egyébként mondanál bármi észszerűt a kérdésedre??? Miért érdekel bárkit az, hogy hol NEM lehet valamit megvenni????
2020. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
??? Szerintem pl. Szendrő ilyen. És szerintem van még jópár kisváros Magyarországon ahol nincs díszhal kereskedés. De miért pont az érdekel, hogy hol nincs?
2020. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, na vajon miért az érdekli, gondolkodjatok már. Valószínűleg ott akar kereskedést nyitni...

Hát nem tudom hol nincs, esetleg google térképen megnézheted hol vannak és azokat a helyeket kizárod, ahol meg nem dob ki semmit arra rákeresel konkrétan és ha akkor sem dob ki semmit akkor ott nincs.

2020. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónál a pont! :)

Illetve nem egészed, de a lényeg, hogy üzleti szempontból érdekel.

2020. febr. 15. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

E köynékenem lévő eléggé kicsi városok: A méretük miatt nem hiszem hogy van mindegyikben halas bó't :)

Lengyeltóti, Sásd, Dombóvár, Fonyód, Kadarkút, Barcs, Bátaszék, Bóly, Mágocs, Tolna (nem a megye, a város! :D ) Sellye, Siklós. Nagymányok, Nagybajom, Gyönk, Szentlőrinc. Csurgó, Simontornya

2020. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!