Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rendelnél kiszállítással...

Rendelnél kiszállítással díszhalat, ha a lakhelyeden nem lehetne kapni?

Figyelt kérdés
Külön szállító vinné, aki csak a halakat szállítaná biztonságosan, tehát nem csomagküldő cég.

2020. febr. 17. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem, bár ne vagyok halas, de a madarakat szeretem, viszont mivel élő állatra sosincs garancia, így inkább megfigyelném amelyiket kiválasztottam, és ha rendben találom akkor venném csak meg.

Egy futár esetében ez kivitelezhetetlen, nem hinném, hogy lenne fél órája arra, hogy tanulmányozgassam a küldeményt.

2020. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha erre szeretnél vállalkozást alapítani, attól tartok, becsődölnél rövid idő alatt. Olyan olcsó a díszhal, hogy gazdaságtalan lenne a vásárlás a magas szállítási díj miatt. Ráadásul valamilyen garanciát is kellene adni, hogy a szállítás körülményei megfelelőek voltak. Ráadásul ilyen esetben a vásárló joggal követelhetne az eladótól és a szállítótól is jótállási felelősséget, ha a leszállítás után pár nappal már elhullás következne be.
2020. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1 hete rendeltem iratherina werneriket és endler guppikat, mind a 10 épségben megérkezett, igaz, hogy a kiszállitas 7 euro volt, de mind megjött, pedig gls hozta.
2020. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valamit valamiért!

Elmehet boltba is, de nyilván azért rendel mert nincs a közelében. A kockázat mindig nagyobb ha rendelsz valamit és nem boltban veszed meg. Főleg külföldről. Élő állatra garancia...?

2020. febr. 17. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Az üzlet vállalja a garanciát, ha képpel elküldöd az elhullott halat a zacskoban. Eddig ezeket és geosesarmakat rendeltem ily módon. Szlovák oldalról Szlovákiába.
2020. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
jaa te vagy a városos kérdező? :D
2020. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!