Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az létezik hogy eltűntek a...

Az létezik hogy eltűntek a garnélák az akváriumból?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettünk 5 kék garnélát és most este 6 óra és csak egyet látok, pedig nem olyan nagy akvárium ez és sehol sincsenek :(veletek volt már ilyen? Értelmes válaszokat várok, előre is köszönöm

#garnéla #Kék garnéla
2020. márc. 4. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Van macskátok?
2020. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy valamelyikötők megfőzte őket mert éhes volt?
2020. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Akváriumból nem mászott ki?


Lehet hihetetlenül hangzik, de egyik ismerősömnek úgy lett oda egy garnélája, hogy a tele engedett akváriumból kimászott de vissza nem tudott már mászni.

2020. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kövek alatt lesznek...

Amúgy ha meghalnak, akkor talán elég hamar le tudnak bomlani, de ennyire gyorsan azért nem.

2020. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

régen olvastam egy fórumon ahol hónapok múlva került elő egy garni valakinek - nem tom mennyire igaz :D

lehet beásták magukat

2020. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ugyan csak red cherry-hez volt eddig szerencsém, de azok talán egy hétre is elbujdostak. Még kell szokniuk az új környezetet, de ha már beilledzkedtek, és nem fenyegeti őket veszély (senki sem akarja megenni őket) akkor elő fognak bújni.
2020. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem azt, hogy "senki nem akarja megenni" hogy: amennyiben nincs olyan élőlény az akvárium lakói között, amely vadászna a garnélákra.... teszemazt vitorlás...
2020. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Valószínűleg már nem aktuális a probléma, de másnak mindenméppen jól jöhet.

Ma reggel én is erre lettem figyelmes, egyetlen kék garnélámat sem láttam, a többi mind megvolt.

Elkezdtem a háló nyelével túrni óvatosan az aljzatit, és hirtelen fel-fel úsztak a garnéláim.

Űgy tűnik, hogy estére félig így beásták magukat, és úgy aludtak.

Nem kell megijedni, én is egyből az internethez fordultam, és aggódva próbáltam megoldást találni, de semmi baj.

Én is úgy tudom, hogy nem tudnak kiugrani a vízből, legalábbig a blue dream garnéla biztos nem, de nem árt valami tetőt szerkeszteni az akváriumra, főleg ha van sisakcsigád🙂

2020. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!