Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 5 literes akváriumban mit...

Egy 5 literes akváriumban mit lehet tartani? Vizi élőlényt

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
angolna
2010. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Aranyhalat vagy bettát javasolok. De ha rám hallgatsz nem veszel ilyen kicsi akváriumot, ez semmire nem jó, legfeljebb karanténnak, vagy halivadékok felneveléséhez!
2010. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Esetleg kistestű csigákkal (maláj tornyos, postakürt, nagy tányér csiga) próbálkozhatsz, de őket irtanod kell majd, mert szaporák, viszont növényekkel nem néz ki rosszul. Egy bettának is elegendő lehet szűkösen, de nem a legjobb neki sem, 10-15 liter kell a megfelelő életkörülményeihez.
2010. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Megválaszoltad a kérdést :D vizi élőlényt lehet tartani
2010. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Halat semmiképp ne!
2010. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem venni akarok csak találtam ithon egyet és gondoltam megkérdezem:)
2010. júl. 25. 21:03
 7/14 A kérdező kommentje:
a vizi élőlényt úgy értettem hogy nem hüllőt vagy ilyesmit:)
2010. júl. 25. 21:04
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia. aranyhalat vagy szijámi harcoshalat de abból csak egyet vegyél mert neki megy a másik himnek. Vagy gömb halat abból lehet2-3 azt akár nagyon édes
2010. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De ki találta ki azt a baromságot, hogy aranyhalat lehet ekkora helyen tartani? 20 centire nő könyörgöm, szereti a társaságot, 100 liter a minimum.
2010. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
xD köszönöm utolosó válaszoló,én ahogy olvastam a válaszokat kerestem a kardot hogy szivenszúrjam magam. Bettának is MINIMUM 50liter."Hogy jó közérzete legyen min 10-15"xD te jó isten,miféle barbár népség irogat ide...Aranyhalat ne tarts egyedül és 100liter alatt se, bettát se vegyél ha juót akarsz neki,kis helyen amugy is hajlamos az elhízásra. 5literes akváriumba vizinövényt tarthatsz meg csigákat.Ilyen pici üvegcsébe még red cherry garnélát se szívesen ajánlanék. És karanténnak is elég kicsi,én 1 hétre se tennék bele halat.(Már bocsi:).) Növényekkel viszont nagyon szép is lehet. Valaki 1,5 literes akváriumot rendezett be olyan szuperül növényekkl hogy leesett az állam.Élőlénynek max csiga!
2010. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!