Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyenkor el lehet menni...

Ilyenkor el lehet menni horgászni?

Figyelt kérdés
Ugyebár azt mondják, hogy marsdjunk otthon, de horgaszatkor nem találkozol más emberrel(nem fizetős to). Olyan helyre mennénk haverral, ahova szinte csak mi ketten járunk.

2020. márc. 16. 13:26
1 2
 1/11 anonim válasza:

Gondolom a koronavírusra gondolsz.

Szerintem simán elmehetsz de ne érintkezz másokkal, hogyha mégis látnál valakit.

2020. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
nincs kijárási tilalom,oda mész ahová jól esik.
2020. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben, haverommal azért 1 méter távolság legyen meg, gondolom. Amugy a koronavirusra, igen.
2020. márc. 16. 13:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol az a víz? Megyek én is:)
2020. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szlovákia, nem nyilvántartott tó, szoval engedély sem kell. 😉
2020. márc. 16. 15:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aj-aj, ha jól tudom határ lezárva. Pedig készültem Párkányba a parasztétterembe.
2020. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
Igen, egyenlőre még nincs kijárási tilalom csak ajánlott kerülni a másokkal való érintkezést, ill a tömeget. Teljesen jó ötletnek tartom a pecázást ha maga az odajutás kockázatmentesen megoldható. Mi is inkább túrázunk ha tehetjük és nem a városban tobzódunk szabadidőnkben.
2020. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Párkánytol még pár km-t kellene utaznod. 😅 Hát szerintem se kell csak bent gubozni a házban
2020. márc. 16. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem. Ma három közepes városban jártam. Mind olyan volt mint egy hangyaboly. Minden tele emberrel.

Különben mennék én is pecázni, de még hűs a víz:(( Az itthoni halak még nem igazán esznek:(( Kivétel a domik, sügérek, azok nyelik a gilisztát:))

2020. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Haver után mentem, fel órát voltam csak. Nem fogtam semmit. Ő egy keszeget meg 60 cn körüli csukat csontira
2020. márc. 16. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!