Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van pár kb 5 centiméteres...

Van pár kb 5 centiméteres aranyhalam szerinetek tarthatnék melletük red scherry garnélát?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 15. 21:01
 1/7 V. Hélix ***** válasza:
100%
Nem. Az az 5 centiméteres hal meg fog nőni 20-30 centisre, nem való mellé apró garnélarák. Amúgy aranyhal kertitóba való, akváriumba csak 200 liter felett lehet tartani.
2020. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora akváriumban?
2020. ápr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Nem lehet. A garnélákat amúgy is kb 2-3 centis halakkal lehet stresszmentesen összerakni, s dús növényzetre van szükségük. Az aranyhalak se nem kicsik se nem növény kompatibilisek.
2020. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor apám megvette nekem ezt a pár aranyhalat akkor azt mondta nekem hogy az eladó azt mondta neki hogy ez akváriumi díszhal és nem nő nagyobbra. De lehet ,hogy csak akváriumban nem nől nagyobbra.
2020. ápr. 16. 08:54
 5/7 V. Hélix ***** válasza:
100%
Akváriumban csak akkor nem nő nagyobbra, ha keservesen szenved az ammóniamérgezéstől. Titeket átvertek, az eladóknak nem az a célja, hogy jó körülmények közt legyenek a halak hanem, hogy eladjanak. Gondolj bele megvettétek volna, ha tudjátok, hogy csak az akvárium lett volna 20000-30000 környékén a szűrő meg mégdrágább? Vigyétek vissza vagy adjátok oda valakinek akinek kerti tava van. Szűrésetek fogadjunk nincs is, az akvárium meg valószinű a törvényes 30 litert se éri el, aranyhalnak meg a 30 is annyi mint egy embernek egy pottyantósbudi. Ha akartok halakat tartani alaposan utána kell járni a haltartásnak. Ajánlom az Akvaguru nevű oldalt, ott sok hasznos információt találsz.
2020. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az akvárium 250literes és még csak kezdő vagyok azért aranyhalam van csak mert az szívós ha valamit nem jól csinálják. Megtetszettek ezek a garnélák és gondoltam veszek bele párat de akkor hagyjuk..
2020. ápr. 16. 10:50
 7/7 Erik.-.vagyok ***** válasza:
Megeszik az aranyhalak
2020. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!