Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szőlőtökére hogyan ültessek...

Szőlőtökére hogyan ültessek növényt?

Figyelt kérdés
Épp egy szőlőtökét áztatok és nézegettem képeket hogy sok tőkén zöld növényzet van. Mintha fű vagy moha nőne rajta

2020. ápr. 18. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Mi van? Mi van a szőlő tökén?
2020. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kötözd rá horgászdamillal, én úgy szoktam.
2020. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skid05 ***** válasza:
Damil vagy géles pillanatragasztó, esetleg műanyag háló, lehet kombinálni is.
2020. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lekötözésre már jöttek válaszok, én arra hívnám fel a figyelmedet, hogy nagyon nem mindegy ám, hogy miféle az a fűféle.

Egyfelől olyan kell, ami meg is kapaszkodik rajta, másrészt meg olyan, aminek minden más körülmény is megfelelő.

Mert pl a fűfélék nagy részéhez nem elég egy hétköznapi világítás. Amivel jó eséllyel érdemes próbálkozni, az mohák közül pl karácsonymoha, vagy májmoha. De "rendes" növényt is lehet rá kötözni, pl anubias vagy microsorum fajokat.


Egyébként én használtam már azt a műanyag hálót, amibe a kivit árulják. Ez elég vékony szálú, úgyhogy hamar láthatatlan lesz, mert benövi a moha. És egyenletesen tudsz vele nagy felületet beborítani.

2020. ápr. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!