Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Biorb flow 30 akváriumba...

Biorb flow 30 akváriumba betta mellé lehet másik halat tenni? Hányat?

Figyelt kérdés
Bettát szeretne a kisfiunk, egyszer már volt ilyen halunk egy nagyobb akváriumba neonhalakkal. A flow 30-as akváriumba hány halat és milyen fajtákat tudnánk mellé tenni hogy ne kapjanak össze?
2020. ápr. 21. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmit, ez is a nagyon-nagyon minimum egy bettának.

Nekem egy 45 literesben van a betta fiúm, és egy csigája van neki (süncsiga), de ha most vennék akváriumot, nagyobbat vennék neki, mert ez egy nagy termetű hal, és teljesen belakja ezt is...

Nincs olyan iszonyat nagy árkülönbség az akváriumok között, szerintem megérné inkább egy standard 54 literest venni neki... És abban lehetne mondjuk egy 4-5 db törpe szívóharcsa is mellette, aranyosak, és nem bántják egymást.

2020. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha megvennék egy nagyobbat, a Biorb-ból (ez a design tetszik a feleségemnek), 60 literest akkor mi lenne a jó? Ne legyen egyedül a hal. 1 betta, 4 szívóharcsa és .... ?
2020. ápr. 21. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Betta mellé én nemigen tennék mást. Esetleg ebbe tehetsz akár 6-8 szívót is, VAGY ha az jobban tetszik, 6-8 törpe páncélost VAGY panda páncélost. Ezek megférnek a bettával, nem keresztezik egymás útjait. Más halaknál teljesen lutri, hogy lesznek-e konfliktusok - talán igen, talán nem.

Én panda harcsákat tennék, mert azok nagyon látványosak, ahogy egy csapatban mozognak az aljzaton.

2020. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Van olyan eledel ami a panda harcsának és a bettának is jó? 26 fokosan jó lesz az akvárium mindkettőnek?
2020. ápr. 21. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha vegyes fagyasztott kaját veszel nekik.

Lehet kapni nyolcas meg hatos tropikál adagos fagyasztott eledelt, felváltva adhatod nekik, és akkor változatos is lesz.

Mellé vehetsz valami jó minőségű száraz tápot, de azt inkább hetente csak 1-2 nap kapjanak, a többi napon a fagyasztottból.

2020. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, betartom majd!
2020. ápr. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!