Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek is nagyon megválto...

Szerintetek is nagyon megváltozott a Greenaqua csapata?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre a kérdésemet! Birom a srácokat, és tisztelem azt amit elértek az évek folyamán.(kivéve Balázst, neki volt egy érdekes megnyivánulása felém) Csak kezdetben jobban az itthoni akvakertészetet támogatták, rendeztek magyar nyelvű bemutatókat, aktívan jelen voltak a fórumjukon. De egy ideje teljesen másként látom őket, a fórum ugyan még megy, meg időnként frissítik, de ők alig vannak jelen, rajtuk kívül csak pár aktív segítő akvakertész jár fel, de sokan kikoptak közülük is. A kezdeti pörgéshez viszonyítva teljesen halott a fórum. Persze megértem, hogy az új bolttal is több munka van. Közel 10 éve vagyok tag, és azt látom, hogy nagyon lecsökkent a forgalom. Míg régen ha beírt az ember egy kérdést, akkor az oldalsó sávon hamar eltűnt, olyan sok hozzászólás volt. Ez most akár egész nap ott látszódhat, és nagy eséjjel választ sem kap az ember.

Manapság azt látni, hogy inkább a külföld fele kedveskednek, ha van is valami összejövetel, az is angol nyelven meg, aztán vagy van tolmács vagy nincs. Meg persze fizetős, ami szintén nem volt régen. Mikor én voltam, és a lengyel fickó rendezett be egy akváriumot, még a régi boltban, akkor nem volt tolmács, és morogtak is páran, hogy nem erre számítottak.

Kicsit olyan szempontból bántó ez az egész, hogy az évek folyamán párszázezret otthagytam náluk, így hozzásegítve őket a mostani helyzetükhöz. Most meg az egyszerű ember le van ejtve, mert már csak a gazdag külföldiek, és a felső 10 ezer számít.



2020. máj. 4. 09:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!