Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Atman EF szériás külső akváriu...

Atman EF szériás külső akvárium szűrőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi a konkrét kérdés?
2020. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem EF-2 van egy 112 literes akváriumban. Mellette van egy 1000l/óra belső szűrő is.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. A víz nagyon szép tiszta, a vízértékek jók, alga minimális van. A szűrő csendes. Egyszerű volt összerakni és beüzemelni, még nekem, műszaki analfabétának is. Kb. egy éve van meg, tökéletesen működik, semmi gond nem volt vele, és mostanra csökkent le annyira az áramlása, hogy szerintem lassan a szűrőanyagot át kellene öblíteni, de 1 év után ez szerintem normális.

2020. máj. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


Köszönöm a válaszod!

2020. máj. 11. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Énegy EF-3-ast használok 112 literre.

Csak pár hónapja. Van egy minimális hangja, de tudok mellette aludni, pedig 1 méterre van a fejemtől.

Az aqunafauna.hu ezer éve forgalmaz Atman külső szűrőket. Ha ott vennék, akkor biztosan el tudják mondani a típus pro/kontra dolgait is és hogy mi szokott elkopni vagy elromlani néha. De ha problémás lenne, akkor nem árulnák.

2020. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!