Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hím sziámiharcoshalat lehet...

Hím sziámiharcoshalat lehet más halakkal együtt tartani?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 12:54
 1/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Lehetni lehet de sokmindentől függ, pl: az adott hal habitusától, az akvárium méretétől, növényzet sűrűségétől. Kb 50-60 litertől lehet próbálkozni talajlakókkat, pl: panda páncélosharcsa. Rajhalakkal nem ajánlom, nem szereti a nyűzsgést. Nagytestű halakat se szokták szeretni. A fátyolos úszonyúakat és más területvédő halakat és egyéb labirintkopoltyújúakat is megtámadnak.

Legjobb neki egy legalább 40-50 literes akva amiben egyedül van, esetleg pár csigát melléje.

2020. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elöttem léva válaszoló vélemányét osztom. Lehet. Nekem is van egy, húsvétkor volt 2 éves a talajtísztító harcsámmal együtt. Első évben próbálkoztam még guppikkal és 5 neonhallal, de sajnos nem bírta őket a bettám (betta = sziámi harcoshal). Megtépkedte a farkukat és elkergette őket. Miután elpusztultak nem próbálkoztam másikakkal, maradt a betta és a harcsa. A harcsa egyébként jól van, semmi baja, ők barátságot kötöttek. :)
2020. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!