Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol érdemes akváriumot venni?

Hol érdemes akváriumot venni?

Figyelt kérdés

Sajnos mèg nem sikerült megtalálnom azt a fajtát, ami megfelelne. Az eddigiek mindig szétjöttek a sarkán lévő ragasztásnál vagy megrepedtek. Ezek nem voltak olyan nqgyon drágák, gondolom annyira jó minőségűek sem. Egy darabig nem voltak halaim, de most újra szeretnék és most betudnék ruházni egy jobb akváriumra,mint az előzőek, de azért nem a horror árkategóriára gondolok.


Valaki tudna ajánlani? Nektek melyik vált be?



2020. máj. 14. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hiba nálad lehet. Nekem kb. 45-50 akváriumom volt eddig és csak az engedett, amelyeken tanultam ragasztani.


Tehát a gyári, az egyedi és a saját is bevált.

2020. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Biztos én csinálok valamit rosszul, amikor a gyári újonnan vett akvárium elkezdett ereszteni, valóban.


Ha elmondtad volna, hogy milyen márkájú, fajtájú akváriumod volt,van azzal előrébb lettem volna és talán a kérdésemet is megválaszoltad volna

2020. máj. 14. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Többes számot használtál, több hibát említettél. Eresztést és repedést.

Te felteszel úgy egy kérdést, hogy mellé semmilyen információt nem adsz, de azt elvárod, hogy 45-50 akváriumról írjak le minden paramétert?


Ha leírod, hogy milyen akváriummal (akváriumokkal) volt problémád, mennyi idő után, hogyan történt a repedés, szivárgás, akkor lehet neked segíteni.

2020. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Olvasd el az utolsó 2 kérdésemet fent.

Nem kértem minden paramétert, elég lett volna ha írsz egy márkát, ami megbízható és neked bevált.


Azt meg engedjük el szerintem, hogy én hogy tettem fel a kérdést, mert bárhogy nézzük az első hozzászólásod nem volt válasz a kérdésemre.

2020. máj. 14. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik akvarisztikai boltban.


Szettet szeretnél vagy csak üveget?

Mekkorát?

Milyet?

2020. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!