Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a fontosabb az illúzió...

Mi a fontosabb az illúzió vagy a hitelesség? igen: ha az illúzió, nem: ha a hitelesség

Figyelt kérdés
Akkor jó egy irodaház folyosó ha minden homogén, steril de az álmennyezet felett leszakadt csövek, kábelcsomók, egérürülékek vannak vagy ha minden látszik de rendezett és tiszta. Az akvárium legyen makulátlan, mesterkélt, egy erdei vagy hegyvidéki tájra hajazzon vagy legyen természetközeli, hiteles vízalatti látvánnyal.

2020. máj. 14. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
He?
2020. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Mindegy ,hogy mit raksz össze az akváriumban amíg az kielégíti a tartott fajok igényeit s nem veszélyes (pl: nem oldódnak ki mérgező anyagok). Ma már van mindenféle irányzat. Olyat válassz ami neked tetszik. Ha te egy tó víalatti látképét akarod megcsinálni akkor csináld azt, ha egy vízalatti fát akarsz kirakni akkor csináld azt. Mindenkinek más a szép.
2020. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én az arany középutat pártolom egy akváriumnál, legyen természetes de az a természet azért ne egy posványos pocsolya legyen. Legyen tervezett de azért ne egy barokk kertre hasonlítson.:D Jellegében mutassa az adott halak természetes környezetét ha az nagyon sivár lenne akkor azért egy kis egyszerűbb algával, mohával, páfránnyal feldobható különösebb biorombolás nélkül. A víznek és szűrésnek minden esetben kifogástalannak kell lennie, ennek kárára nem történhet semmi.
2020. máj. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ja, és folyosón legyen álmennyezet a csövek és egyéb szerelvények eltakarására de fölötte is biztonságos szerelésnek és viszonylagos tisztaságnak kellene lennie én úgy gondolom. A vagy-vagy nálam nem játszik ezen a téren.:D
2020. máj. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából 1.-el értek egyet, az egész kiírás elég béna lett, az új verzió tréfája.

Azt választottam hogy eldöntendő szavazás legyen. Beleírtam a kérdésbe hogy miről. Ezért amikor feldobta a szavazóabalakot azt átléptem, erre törölte az egész szavazást.

Kompromisszumos válaszokat kaptam, természetesen igazuk van de a lényeg a fontossági sorrend lett volna. Én még nem láttam hogy az álmennyezet felett valaki takarított volna, akár hányat bontottam meg mind fölött gazdag élővílág burjánzott. Tehát én arra hajlok inkább nézzük a tiszta csöveket.

2020. máj. 17. 10:13
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
Hát, nálam nem. Évente 2-3 alkalommal elgázosítom és tavasszal egy alkalommal takarítom is. Természetesen mobil szerkezetű, direkt úgy alakítottam ki, hogy könnyen szerszám nélkül is bontható legyen. A szellőztetőrendszer részeként is funkcionál. Mondjuk némi por és pókháló azért mindig akad de nem vészes. Kb 2-óra takarítás évente. Azt viszont nem tudom ki fogja csinálni ha megvénülök.:D
2020. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én jobban kedvelem a természetes vízalatti látképet. Sokkal szebb egy folyó/tó medrére emlékeztető akvárium.
2020. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nicsak egy fehér holló! Nem mondanám hogy szebb egy akvakertnél de hogy érdekesebb az biztos. Pláne ha egy rendszer része valódi életközösséget alkotva.
2020. máj. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!