Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használt akváriumi külső...

Használt akváriumi külső szűrő tisztítása - hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt külső szűrőt, ki szeretném tisztítani, hogy ne vigyek betegséget/algát/ilyesmiket az akváriumomba. Hogy kéne csinálnom? Szűrőanyagot vettem hozzá, azok újak.
2020. máj. 21. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
alapos mosas , ertotlenites
2020. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem csináld ecettel.
2020. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Youtube, van egy rakás videó. Én keressek rá neked?
2020. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már száraz az szűrő, akkor semmit sem fogsz behurdolni vele.

Inkább a szűrőbacik beadására koncentrálj!

2020. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én a szűrőházat és egyéb alkatrészeket langyos citromsavas vízben szoktam átmosni, a citromsav jól oldja az esetleges vízkőfoltokat és csapvízzel könnyen öblíthető (nincs kellemetlen szaga). Ha nincs vízkövesedés akkor csak vízzel mosom át.A tömítésekhez, siklócsapágyakhoz, stb étkezési szilikonzsírt használok, fertőtlenítésre de csak indokolt esetben neomagnol, v hyperol oldatot, esetleg tiszta szeszt. Mondhatni, hogy a szennyezettség mértéke alapján választok tisztítószert ill, hogy ép mi van kéznél.:D Megteszi ám a mosószeres víz is ha nincs más,a lényeg az alapos öblítésben rejlik.
2020. máj. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!