Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell bekapcsolni ezt a...

Hogyan kell bekapcsolni ezt a fajta szűrőt?

Figyelt kérdés

Apukám valahonnan régen vett egy szűrőt. A típusa SP-1000, és nem tudjuk, hogyan kell bekapcsolni. A tetején van egy ilyen kis fura tekerő, és azt lehet tekergetni, de nem indul be. Lehet, h először fel kell tölteni

Segítsetek!

(a szűrő 2 db. xipho halnak kell, illetve 7 db. törpeharcsának)


2010. aug. 1. 10:46
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
a törpeharcsák 2-3 centisek, a xipho-k meg 4-6 cm
2010. aug. 1. 10:49
 2/30 anonim ***** válasza:
meritsd bele a vizbe mindenképpen, és próbáljátok azt tekergetni. Esetleg szétszedni nem lehet? Lehet hogy belül kell vmit rajta. Vagy vidd be egy álltakereskedésbe és kérdezd meg. Ennyi jutott eszembe, nekem csak egyszerű konnektroba bedugós van:)
2010. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönömm. :)

Még írhattok

2010. aug. 1. 11:02
 4/30 anonim ***** válasza:

első vagyok:)

esetleg az alján nem lehet valamit tekergetni? vagy valami pöcök nincsen rajta? De amikor be akarod kapcsolni mindenképpen legyen viz alatt!ezt nemkell bedugni amugy?:D

2010. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

nem nem lehet tekergetni

de anyukám azt mondta h már ő bedugta a konnektorba (konnektoross) búgott, de nem csinált semmit.

2010. aug. 1. 11:10
 6/30 anonim ***** válasza:
:Sakkor nem is jó? lehet elromlott...
2010. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
figyelj holnap elugrasz és veszel nekik egy sima szűrőt max 3000.- de levegőztetőjük van? mert ha nincsen az nemjó:(
2010. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

és akkor be is dugta a víz alá

és még azt kérdezném hogy a fúvókája felfelé álljon vagy lefelé, szerintem úgy lenne a jó, ha felfelé álljon mert a zsinórja úgy áll jól.

2010. aug. 1. 11:12
 9/30 A kérdező kommentje:

őőőh levegőztető??!

nem hallottam még róla :O

2010. aug. 1. 11:13
 10/30 anonim ***** válasza:
a fúvókának mindig lefelé kell állnia a vizben, hiszen igy szokták belerakni:) mert ugy jobban bennemarad a vizbe az oxigén ha lefele fujja:)
2010. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!