Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudnék beszerezni tengeri...

Hol tudnék beszerezni tengeri halaknak 20-30e Ft értékben akváriumot?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok tengeri akvarisztikában, és nem is tudom, hogy milyen szükségletei vannak a tengeri halaknak. Első sorban kellene egy akvárium, amire (világítással, szűrővel együtt) nem szeretnék 30e Ft-nál többet költeni. esetleg tudtok-e egy olyan oldalt, ahol le van írva, hogy milyen halnak mik a szükségletei, hogyan kell a sós vizet "előállítani" stb., szóval egy olyan oldal kellene, ami kezdők számára segítséget nyújt.
2010. aug. 1. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


De 150 alatt ne nagyon reménykedj.

2010. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy akkor ne tengerivel kezd. Sokkal nehezebb mint az édesvizi. Meg fognak dögleni a halak, és csalódás fog érni. 30 ezer közel sem lesz elegendő. Soket tanulj róla mielőtt nekikezdesz, akkor sikerülni fog. Olvass róla a neten vagy könyvekben. Itt van egy kis olvasnivaló. [link]
2010. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél gömbhalat, meg frenatus-t, az már majdnem tengeri, mert olyan szép szinesek és jópofák.

Jó nekik a csapvíz ha egy kicsit megsózod, aztán kész.

Nekem is volt gömbim, jó fejek.

Pl a lézerceruzát követik ha bevilágítasz nekik :)



Bp VI. Eötvös 28-ban van, meg ott vannak kisebb aksik olcsón, és hozzá szűrő, meg mindenféle.


A gömbinek élő tubifex kell, vagy talán megeszi a fagyasztottat is, csak azt nemszereti annyira :)

De ott mindent lehet kapni.


És ha ott megkérded a tulajt a tengeri akváriumról, akkor majd jól le fog téged beszélni róla, mert engem is lebeszélt :))

Maga a szett is drága, 150literes a minimum egy tengerinek , de nem az a fő baj, hanem hogy havi 20ezret még rákölthetsz minden xarra, és legalább kétnaponta figyelni kell a víz összetevőjét, mérni mindent, macera.

2010. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!