Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » TETRATEC IN 1000 PLUS belső...

TETRATEC IN 1000 PLUS belső szűrő tisztítás után sokszor zajosan működik. Búg, de megy, nyomja ezerrel a vizet/levegőt. 2 éves múlott, új korában is csinálta néha, azóta is néha előjön de csak tisztítás után. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már több, mint 2 éve használom. Van, hogy nem erős a hangja, de ha rárakom az akváriumra a gyári műanyag tetőt, akkor van hangja (rezonancia miatt?). 3 akváriumban is próbáltam, ugyanaz, néha csinálja máskor meg nem. Lehet a tengelyével valamit csinálni? Ki-be kapcsolgatás meg szokta oldani, de van hogy 1 napig ki kell kapcsolni, utána már halk. Ha megfogom a szűrőt, lehalkul, ezért gondoltam, hogy nem jól tapadhat az üvegre és amiatt van rezonancia? Új korában is csinálta ezt néha... Valaki már találkozott ilyennel ennél a típusnál?


[link]



#akvárium #Tetratec #belsző szűrő
2020. júl. 16. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A bekerült légbuborékok szokták többnyire a zajt kelteni.
2020. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez lehetséges, mert a ki-be kapcsoláskor megáll, fel tudja magát tölteni vízzel, légtelenit... Legközelebb megpróbálom úgy visszarakni az akváriumba, hogy a levegőt minél jobban kiszorítsa belőle a víz... Köszönöm a tippet!
2020. júl. 16. 20:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Tapasztalat: a válasz óta tisztítottam egyszer, akkor is búgva indult. Lefigyeltem, amikor sikerült légteleníteni/vízzel teljesen elárasztani a belső részeit ahol levegő bújt meg, abbahagyta a búgást, valószínűleg eddig is az volt a gond, hogy néha levegő rekedt benn... Köszönöm a választ, hasznos volt :)
2020. júl. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!