Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrőt hogyan tároljam...

Külső szűrőt hogyan tároljam , rakjak el?

Figyelt kérdés
Felszámoltam az akváriumomat egy időre mivel nincs vele időm foglalkozni, de lehet hogy kb 5 év múlva újra összeállítom kérdés a külső szűrőt hogyan tároljam hogy ne legyen baja , hogy a tömítések ne száradjanak ki ? Köszi a segítséget!
2020. júl. 18. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
juj rossz kategoriába írtam valaki lenne kedves átrakni a halak akvarisztika csoportba! Köszönöm!
2020. júl. 18. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Modiknak már jeleztem, hogy rossz kategóriában van a kérdés, de addig is válaszolok.

Tisztítsd ki, szárítsd meg! Ha nagyon gondos akarsz lenni, akkor a gumi tömítéseket kend be vékonyan szilikon zsírral. Nekem az EHEIM külső szűrőmhöz üzem közben is javasolja időnként a gyártó. Rakd sötét helyre, szekrénybe, vagy a saját dobozába. Szerintem ennyit tudsz tenni.

2020. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
100%
A szárítást, zsírozást én is ajánlom, plusz nekem teljesen szétszedve van másfél éve két külső szűrő is, külön tárolva a szűrőanyagok, csövek minden. Nemsokára újra használatban lesz az egyik, ha nem felejtem el, majd írok, hogy milyen sikerrel.
2020. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!