Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor nem eszik a hal?

Mikor nem eszik a hal?

Figyelt kérdés

Multhéten vasárnap voltam horgászni. Szombaton rossz idő volt, de vasárnap kellemes meleg. Egész nap nem fogott senki semmit. A tóról érdemes tudni hogy tele van dévérrel pontyal és tokkal. De még a dévér se jött. Egy szem kapás sem volt.


Miért van ez? Most vasárnap megint lemennék, de ha ilyen idő lesz nincs sok értelme. Mi lehetett az oka annak hogy nem ettek a halak? Front? Hogy tudom kideríteni, hogy vasárnap megfelelőek e a körülmények?



2020. júl. 31. 16:00
 1/2 V. Hélix ***** válasza:
100%
Nem vagyok annyira profi horgászatból, de unokatestvéreimmel néha megyünk halászni és én azt vettem észre, hogy melegbe alig jönnek, esôkor meg rengetegen. Tehát szerintem a halak a rosz idôt jobban szeretik.
2020. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha nem éhes, vagy ha az éhségtől nagyobb problémái vannak. Amúgy erre a kérdésre egy emberöltő alatt sem jöttem rá, megkockáztatom, hogy te sem fogsz.:D Nincs olyan cudar körülmény amikor ne fogtam volna már halat és olyan ideálisnak vélt sincs amikor teljes volt a kudarc. Ez már csak ilyen, persze mindig akadnak sporttársak akik tudni vélik, ne higgy nekik.:D
2020. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!