Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Xifo, Arany molli, Fekete...

Xifo, Arany molli, Fekete molli, páncélos harcsa, algaevő. Ehhez az egyveleghez lehet valamilyen garnélát rakni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 06:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Az "Állatok" témakörben nagyobb eséllyel kapsz választ.
2010. aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A pici garnélákat a halak megeszik, tehát az nem jó.


Ehhez törpetarisznya rákot ajánlanék, az nem bánt senkit, és nem nő nagyra, az csak a növényeket vagdalná szét az ollójával, szép lassan :)


Ha viszont egy kubai kékrákod lenne, az fél év alatt megnőne 10centisre és a mollikat ritkítaná :)

2010. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy mekkora akváriumba akarod mindezt.

Mert simán lehet, hogy van akkora, hogy bőven elfér egymás mellett mindenki. Így viszont lehet.

2010. aug. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 2-3 centis garnélákat a xifo levadássza. Amano vagy legyező garnéla, esetleg a pinokkió...

Ha ollós rák is lehet, akkor CPO, azaz narancs törperák. Nem nő nagyra, nem pusztít semmit.

A törpe tarisznyarák is helyes, de jól le kell fedni az akváriumot.

2010. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem kubai kék rákom van és nem bántja a halakat igaz hogy még kb 3-4 cm-es de a növényt már kezdte összeaprítani :D
2010. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idáig küldött válaszokat az elsőnek írom,hogy igaza van de én is csak utólag vettem észre.
2010. aug. 5. 14:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Az tényleg igaz,hogy ezek ki tudnak mászni az akváriumból mert nekem ugyan van rajta tető csak hátul van egy ilyen kis tágítás a kábelek miatt?
2010. aug. 5. 14:52
 8/10 anonim ***** válasza:
igen igaz, az előző rákom márványrák volt és ő felmászott a növényen keresztül a szűrő tetejére
2010. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha sűrű a növényzeted és vannak bújók, akkor a nagyobb testű garnélákból tarthatsz egy csapatot ( min: 5-6db ), de kicsikre ne számíts, mert azokat megeszik a halak.100liter alatt nem ajánlanám, a jelenlegi halaid mellé.
2010. aug. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, leginkább vacsorának. Mivel a harcsafélék ragadoznak.. (A szifó meg amúgy is egy falánk kannibál)
2010. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!