Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek a halak mennyire érzhetik...

Ezek a halak mennyire érzhetik jól magukat ilyen kicsi akváriumba?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 20. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állatkínzás. A törvény tiltja, hogy 30 liter alatt gerinces állatot tartsanak akváriumban. Sajnos kis akváriumokat is sokan túlzsúfolnak.
2020. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 toma781 ***** válasza:
100%
Erről láttam a videót amiben megcsinálták ezt a mini akváriumot, szerintem csak a videó kedvéért rakták a halakit ilyen picibe, de attól függetlenül még nem jó, mert azt mutatja a kezdőknek hogy ekkora helyen is tarthatnak halakat, és valóban ha valaki ekkora helyen tart halat az állatkínzás.
2020. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt a cikk is hozzá:

[link]


Egy orosz művész csinálta, Oroszországban nem tudom milyen szabályozás van, de attól még állatkínzás.

2020. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet tesz, az nem művész, hanem fogyatékos! Nettó állatkínzás
2020. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
95%

Na, hát én ezt nem nevezném akváriumnak! Nagyon messze áll tőle...

Ez a mondat pedig különösen frusztrál:

"Minden van itt, amire egy rendes akvarista csak vágyhat: üveg, kavicsok, igazi élő növények és aprócska halak." - hááányinger....

2020. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Látványos, aranyos meg minden de az egyértelmű ,hogy nem alkalmas bármilyen állat végleges ott tartására. A laikusok számára persze megtévesztő lehet ,hogy “mi az ,hogy 200 liter kell ennek a 2 aranyhalnak mikor ott vannak azok egy 10 milisben s semmi bajuk ?”. Amúgy az a mondat amit Zöldfülű Törpe idézett tényleg nevettséges. Amire csak vágyhat ? Miért, az üveg, kavicsok, élő növények csak vágyak ? Nem ezek a legnehezebben beszerezhető dolgok :D Még ha olyat írt volna ,hogy “teljesen jól működő gyári szett guppiszaporulatkontrolálóval” akkor még valahol megértem. Mindezek ellenére persze elismerésem, szép munka. Nekem nem lenne türelmem egy ilyet összerakni a remegős kezeimmel.
2020. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én sem tartom művészetnek azt amit csinált inkább csak afféle kedvtelésnek. Remélhetőleg a művészete más irányba teljesedik ki és a felvétel után visszateszi az ivadékokat a helyükre. Láttam már ennél szebben és élhetőbb módon összerakott mini akváriumot is de azokat sem állatok tartásra készítették, csak bemutató jelleggel. Az én legkisebb ivadéknevelőm 10x15x 10cm, egy időben én is szórakoztam a berendezésével amikor használaton kívül volt.:D
2020. aug. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom srácok, én arra vágyok, hogy gyári szett áráért kapjak teli co2 palackot jól működő beoldórendszerrel, 400 wattnyi világítást, 400 literes opti white üveget, két eheim 2080-at, siporaxot, táptalajt, manadót, tápoldatokat, egy erős, vállas úriembert, aki összeszereli nekem félmeztelenül, és egy koktélt, miközben nézhetem.


De azt hiszem, nem minden akvarista álma ugyanaz :D

2020. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen álom ez, akár meg is valósítható. Sőt kívánom, hogy mielőbb teljesüljön.:D
2020. aug. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, rajta vagyok, bár a szűrő tekintetében azért kötöttem kompromisszumot :D
2020. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!