Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy kerult csiga az akvariumo...

Hogy kerult csiga az akvariumomba?

Figyelt kérdés
Most vettem eszre hogy van egy kis mini csiga az akvamba. Kiszedjem? Karos a halakra?
2020. aug. 22. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros. A kavicsokkal vagy a növénnyel simán bele kerülhetet.
2020. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Skid05 ***** válasza:
95%
Valójában kisebb mennyiségben még hasznosak is, olyan helyekről is feleszik a kajamaradékokat melyeket a halak nem érnek el. Ebből következik ha túl sok lesz belőlük (merthogy a potyautas csigafélék nagy része hermafrodita így egy példány is családot alapít) annak az az oka, hogy sok a fölös táplálék a vízben. Általában növényekkel kerülnek be, pete vagy már kikelt formában.
2020. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Bemászott.
2020. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem gond ha csak egy van :))
2020. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Növényekkel
2020. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat csak egyet talaltam eddig. Az a baj hogy fekete az aljzat es a csiga is az, szoval nehez eszrevenni 😅
2020. aug. 22. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában növényekkel együtt szokott bekerülni. Sokszor növényekre ikrázik, később kikel, vagy már van is rajtuk.
2020. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam volt, hogy az újonnan vásárolt halak után jelentek meg. Növényeket akkor nem is vettem hónapok óta, illetve no planariával irtom is ha megjelennek.
2020. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!