Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi volt eddig a leghülyébb/leg...

Mi volt eddig a leghülyébb/legviccesebb kérdés amit ebben a kategóriában olvastál?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 19:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Pont a hörcsögös meg a bóléstálas miatt tettem fel a kérdést :D nálam kiverték a biztosítékot rendesen :D
2020. szept. 4. 19:48
 12/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Per pillanat ez: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

Igaz, még nem zárult le a kérdés. Nem is igazán a kérdéssel van a baj hanem inkább a Kérdezővel. Nem tudom hova tenni, mit kezdeni vele, csak úgy röpködnek a fejemben a kérdőjelek ,hogy “ezt most miért ? Hogyan ? Mi ?”. Nagyjából így éreztem a bóléstálasnál meg a hasonlóaknál is. Hihetetlen ,hogy kérdeznek de még te vagy a hülye ha nem azt válaszolod amit ő akar hallani.

2020. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Salx Narval ***** válasza:
12: Én ma megválaszoltam neki mert kezdett felhúzni a nyegle stílusa, boldoguljon ahogy tud. Információ nélküli kérdésre a válasz is hasonló.:D Szerintem nem is érdekelheti igazán a téma mert akkor már utána járt volna és konkrétan a lehetőségekre, megoldásokra kérdezett volna rá.
2020. szept. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zöldfülű Törpe ***** válasza:

Azt írta egyik válaszában, hogy máshol (gondolom valamilyen fórum) mindig kapott értelmes választ...

Nem értem, akkor miért nem megy oda....

2020. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!