Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gyári akváriumfedél fényterelő...

Gyári akváriumfedél fényterelőzése?

Figyelt kérdés
Szóval van egy gyári szettem, alapvetően elég a növényeimnek, csak egy kicsit szeretnék erősíteni rajta, és hallottam erről a fényterelős megoldásról. Van alufóliám csak kb nem tudom mivel rögzíthetném a tetőhöz, ami (mivel ugye csepeg vissza a víz) nem árt a halaknak. Ötlet?
2020. szept. 5. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit kisebb fóliát vágok, mint a belsö felület és celluxszal odaragasztom körben. AZ elmúlt 20 évben nem ártott a halaknak.
2020. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nézd meg a papírboltban, hátha találsz öntapadós, visszacsillanós papírfélét. azt a lemoshatós fajtát.

nálunk a hátuljára volt ilyen ragasztva - fekete -, de már nem tudom, milyen okból..(a lényeg: az nem jött le, pedig az egész felületet takarta)

2020. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kellene akadályoznod hogy az armatúrába bejusson a víz. mert az semmi villamos dolognak nem tesz jót ha csepeg róla a víz. Addig ugyanis nincs értelme a fényterelőnek sem mert hamar elkoszolódik ami a reflexiót rontja. Mert még egy gyári fényterelőt (igen, lehet ilyet venni) úgy ahogy le tudsz takarítani de egy odaragasztott alufóliát kb sehogy.
2020. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát elméletileg ezek a gyári akvárium tetők IP védelemmel rendelkeznek, szóval ez csak nem lehet gond. Az első válaszoló ötletét fogom megvalósítani, maximum időnként lecserélem. Köszi!
2020. szept. 6. 01:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!