Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Medúzám kalapja alá bugyboréko...

Medúzám kalapja alá bugyborékok mentek és most kilóg a kalapja a vízből. Mit tegyek? Így nem hagyhatom mert akkor megszárad. próbáltam visszanyomni de utána újra feljön

Figyelt kérdés
kivenni és kirázni nem tudom mert akkor szétesik lehet nyomni, leszorítani valamivel ideiglenesen és Akkor később a buborék kijön valahogy?
2020. szept. 24. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vízben nem tudod felfordítani a medúzát?
2020. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Mi ez a sok medúzás kérdés mostanság ? Mindegy, játszuk el ,hogy igazak: óvatosan fogd meg a medúzát a kalapjánál s a víz alatt fordítsd fel ,hogy kijöjjenek a buborékok. Utána visszafordítod s békénhagyod.
2020. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltal mar ilyent?
2020. szept. 24. 10:30
 4/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#3

Nem, de nagyon mást nem tudsz csinálni. Leszorítani ? Mivel ? Egy követ raksz rá mint a frissen berakott faágra ,hogy lent maradjon ?

2020. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés. Csak azert kerdeztem mert ha csak tippelsz akkor vagy bejon vagy kifingik a meduza
2020. szept. 24. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem a medúzára kell követ rakni, hanem egy hálót vagy lapot kell lenyomni a vízszint alá, hogy ne tudjon feljönni a medúza.
2020. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!