Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem igazán bírom a hal szagot? Itthon többen járnak horgászni és folyamatos konfliktus forrás az, hogy a világból is ellehetne kergetni ezzel.

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Mindenképp szeparálni kell téged a haltól, ez a megoldás.

Milyen az ITTHON?

Társasházi lakás? Milyen helyiségek vannak?

Hányatokra van az?

Nincs más ingatlanotok?

Hova járnak el horgászni?

2020. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
De nem értem a Bencét.. Ha valaki nem csak az ő "barátja" akkor egyből az van hogy velem nem vagy jóba? Meg Ja persze nem is velem lógsz meg az ilyenek.. Vannak egyáltalán normális igazi barátaid akik nem csak azért lógnak veled mert ha nem veled vannak egyből megsértődsz?
2020. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
wtf 2-es?
2020. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kertes családi ház. Viszont ha a konyhába beviszik vagy nem mosnak kezet rendesen már bűzlik minden. Nyilván nem ítélem el aki horgászik csak zavaró. Bencét nem ismerem. :D
2020. szept. 26. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:

De biztos van akkor egy kinti helyiség, ott kéne megpucolni és megfőzni.

Garázs, sufni, nyári konyha?...

2020. szept. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Hát ezt a családtagjaiddal kellene megbeszélned mármint, hogy próbáljanak tekintettel lenni rád és kicsit figyeljenek jobban a horgászcuccok elszeparálására. A halszag sajna elég átható én is egyből megérzem, még távolról is csak engem nem irritál. A citrom és a szódabikarbóna jó semlegesítők, vegyél citrusos mosogatószert a konyhai eszközök elmosására és kézmosót is vehetsz nekik, valamit ezek is segíthetnek. Nyilván az lenne a legjobb megoldás ha a házon kívül meglehetne oldani a halpucolást és a horgászeszközök tárolását de gondolom ez nem nagyon lehetséges. Sajnos tökéletes megoldás nem létezik ha egy légtérben vagy a szag forrásával, segítenek valamennyire a szagelszívók, a szellőztetés és egyéb szagelnyelő kemikáliák de én így is érzem (csak mint Írtam engem nem zavar). Hát kb ennyit tudok mondani, persze egy sétára is elmehetsz amíg kicsit kiszellőztetnek és elpakolnak, bár én ha a friss levegőről bemegyek intenzívebben érzem a számomra kellemetlen szagokat.:D
2020. szept. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 medvemorzsa ***** válasza:
Költöznöd kell. :)
2020. nov. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!