Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet baja a vízmelegítőnek...

Lehet baja a vízmelegítőnek vagy a vízzel van gond?

Figyelt kérdés

Naaaaaaaaaaaaagyon idős víz melegítőm tegnapi nap folyamán beadta a kulcsot.

Szinte rögtön elmentem venni egyet és ugyan azt vettem amit +10 éve is csak hosszabbat.


Viszont 1 nap se telt el és(lehet nem tűnt fel előtte) az alján lévő fehér rész olyan mint ha vatta lenne és valamennyire szét lenne szedve nem tudom jobban leírni de szerintem annak rendezettnek kéne lennie.


Illetve csak az egyik oldalán fehéres érdes foltok alakultak ki a külsején.

Az előzőn semmi ehhez hasonló nem volt és ráadásul vadonatúj ezért is aggódom. Ne foglalkozzak vele vagy van valami gond?



2020. okt. 22. 16:51
 1/4 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
Szerintem vidd vissza, gyanús, hogy hibás.
2020. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyan bajom van, hogy a 100w-os fűtő nem melegíti fel a 60l vizet, 25 fokra állítva is csak 23 fokot csinál. Óránként kb. 10 percet megy.
2020. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
100%

#2

Amennyiben a fűtő a szűrő kifolyó ága mellé van helyezve, a hőmérő pedig az ellentétes oldalra, akkor az 1-2 fokos eltérés még belefér. Persze a hőmérő legyen megbízható.

Ebben az esetben úgy kell a fűtőt beállítani, hogy a hőmérő a kívánt hőfokot mutassa, minimális ingadozással.

2020. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 medvemorzsa ***** válasza:
A bóvlibb fűtők fokskálája csak tájékoztató jellegű.
2020. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!