Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van Budapesten, vagy környékén...

Van Budapesten, vagy környékén olyan személy, vagy üzletet, ahol különböző vérvonalból származó sziámi harcoshalakat, és/vagy törpe gurámikat lehet kapni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 22:10
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
Egy üzleten belül ritkán fordul elő, hogy egyszerre több tenyészetből rendelnek pláne azonos halakat de ha az egyik üzletben hímet, egy másikban nőstényeket veszel akkor nagyon kicsi az esélye annak, hogy egy tenyészetből valók, de akár rá is kérdezhetsz. Tenyésztőket sajna nem ismerek Pest környékén. Ha nem tenyészteni akarod őket akkor nyugodtan vehetsz egy ívásból valókat is, a beltenyészet nem olyan nagy mértékű ezeknél a halaknál mint az elevenszülőknél. 12 éve 1 pár afrikai sügérrel kezdtem most kb 30db van és rengeteget leadtam, elajándékoztam az ivadékokból, egyenlőre teljesen egészséges az állomány és még az elsők is ikráznak, bár a dominancia már nem az övék. Ezzel szemben egy guppi állomány pár év alatt simán elkorcsosulhat, ha hagyják őket szabadon szaporodni. Szóval a gurámiknál és bettánál sincs akkora jelentősége a vérvonalnak, mármint ha nem akarsz komolyabban szaporítani.
2020. okt. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2020. okt. 25. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!