Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 300 literes, édesvízi akvárium...

300 literes, édesvízi akváriumban milyen izgalmasabb külsejű halat/halakat lehet tartani?

Figyelt kérdés

Még nem volt akváriumom...

Alapvetően a sós vízi halak jobban tetszenek, de tapasztalatlanként nem akarok egy sós vízi akváriumba belevágni...


Nyílván, amiket írtok majd halakat, mielőtt beszerezném Őket, még sokkal jobban utána olvasok majd...



#hal #aranyos állat #Szépszemű
2020. okt. 29. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szamuráj hal, csak igazi gengsztereknek való.
2020. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Szivárványguppi, betta, angyalhal

Amik nem halak, de azért érdekesek a garnélák, békák, csigák

2020. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
78%

Ezeken az oldalakon tudsz böngészni és le is vannak írva az igényeik: [link] , [link] , [link] , [link]


Szerintem jó lenne ha valamiyen biotóp irányába indulnál el. Mármint megcsinálhatod vegyesre is, de én sajnálnék erre “elpazarolni” egy ilyen nagy akvát. Ha van bármi elképzelésed nyugodtan írd ki s segítünk a továbbiakban.

2020. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha halcentrikus igényeid vannak akkor a sügéreket ajánlom, legalább annyira szépek mint a sósvíziek és roppant intelligensek.
2020. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zöldfülű Törpe ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy ha a tengeri tetszik, akkor az afrikai sügeres is tetszeni fog.


[link]

2020. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ! Majd reagálok rájuk csak most nagyon lassú a netem...
2020. okt. 30. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Elefánthal elég érdekes külsejű 🤔
2020. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!